מי זה "הבית הירוק"?

הבית הירוק היא חנות המשלבת בתוכה מוצרים טבעיים, אורגניים ואקולוגיים לשימוש ביתי ומשפחתי.

החנות ממוקמת במרכז המסחרי במעלה אפרים שנמצאת על התפר בין רכסי הרי השומרון לבקעת הירדן.

החנות פועלת על בסיס משלוחים עד בית הלקוח על מנת לתת מענה לאנשים הגרים בכל חלקי הארץ. מטרתנו היא לתת פתרונות לאנשים הגרים רחוק מהעיר ואין באפשרותם לרכוש את המוצרים בקרבת מקום מגוריהם וגם לשרת אנשים המעדיפים לקבל מוצרים איכותיים דרך שירות משלוחים מקצועי עד לפתח ביתם. לחילופין אפשר גם לבוא ולרכוש את המוצרים אצלנו בחנות או לעשות הזמנה באתר ולבוא ולאסוף אותו בצורה עצמאית.

מי שמעוניין להשתמש במוצרים שהינם ידידותיים לגופו, לנפשו ולסביבתו ימצא אצלנו מגוון רחב של מוצרים המהווים חלופות טבעיים ואקולוגיים למוצרים ה"רגילים" הקיימים היום בשוק. מוצרים אלו אינם מזיקים לסביבה, לא בעת ייצורם ולא עם סיום השימוש בהם.

המוצרים לרוב מיוצרים על ידי שימוש באנרגיות חלופיות ומתחדשות ומחומרים טבעיים בלבד ומכיוון שכך אינם מכילים חומרים המזיקים לגוף או לסביבה וניתנים לשימוש במים אפורים או כזבל מתכלה בקומפוסט הביתי והאריזות ניתנות למיחזור.

איך המחירים שלנו?

אנו משתדלים לתת את המחירים הכי הוגנים שאנחנו יכולים ולכן רוב המוצרים שלנו דומים במחיר או זולים ממחיריהם במקומות אחרים ובמבצעים שאנו עורכים מעת לעת אנו מציעים גם מוצרים במחירים מוזלים במיוחד!

כמו כן, המחירים מופיעים אצלנו ללא “משחקים” של 0.90 אג'. אנו משתדלים לשקף ולהציג באופן בולט ללקוח בדיוק כמה עולה כל מוצר.

ואם אני רק רוצה לשאול שאלה?

כאמור, אנחנו כאן לא רק בשביל להתפרנס אלא כדי להעביר הלאה את הבשורה ולכן נשמח לעזור ולייעץ לכל החפץ בכך בנושאים הקשורים לאורח חיים אקולוגי וטבעי יותר. במידה ולא נדע לענות על השאלות שלכם נשמח להפנות אתכם למי שכן יוכל לסייע.

בנוסף במידה ואתם מחפשים מוצר מסוים ומתקשים למצוא אותו, או לחילופין ראיתם מוצר כלשהו בחו"ל ולא מצליחים למצוא אותו כאן בארץ נשמח לעזור ולקשר אתכם למקום שמספק את אותו המוצר או לבדוק אפשרות לייבא את המוצר ארצה בעצמנו.

אנו גם במגמת גידול תמידי וכל הזמן משתדלים להביא לכם מוצרים חדשים הנמצאים בשוק או כאלה שאינם נמצאים אצלינו בחנות עדיין.

יש לכם עוד שאלות?

אל תהססו!

פנו אלינו כבר היום בטלפון, במייל, או סתם תקפצו אלינו לחנות ונשמח לענות לכם על כל שאלה ותהייה שיש לכם או לחילופין לסייע לכם בבחירת מוצר מתאים לצורך שבגינו באתם.

חזור למעלה